Program magazynowy LoMag – jak dokonać korekty remanentu?


Dopasowany do potrzeb program magazynowy to skuteczne narzędzie, dzięki któremu możemy przyspieszyć wiele czynności związanych z zarządzaniem obiektami magazynowymi. Nowoczesny system może zostać skonfigurowany w taki sposób, aby jego obsługa przebiega szybko i bezproblemowo. Warto również wspomnieć, że aplikacja magazynowa LoMag (http://www.lomag.pl/LoMagAndroid/) pozwala kontrolować przedsiębiorstwo z dowolnego miejsca na świecie.
Może zdarzyć się tak, że przeprowadzony w przeszłości remanent należy poddać edycji. W takim przypadku należy kliknąć w Dokumenty – Remanent – Remanenty archiwalne. Wybrany plik możemy również usunąć. Wystarczy, że wskażemy go, a następnie klikniemy „Usuń”. Warto jednak wspomnieć, że jest to równoznaczne z usunięciem korekty stanu magazynowego. Zostaną one przywrócone do poprzedniej wersji. Plusem jest to, że skasowanie remanentu nie ma wpływu na wcześniej wykonane arkusze spisowe. Oznacza to, że możemy wykorzystać je ponownie tyle razy, ile będziemy tego potrzebować.

Może zdarzyć się tak, że podczas tworzenia remanentu przez pomyłkę wskażemy niewłaściwy arkusz spisowy. W takiej sytuacji edycja mogłaby zająć zbyt dużą ilość czasu. Najlepiej usunąć błędnie wykonany remanent, a następnie stworzyć nowy. Szczególną uwagę warto zachować podczas wskazywania arkuszy spisowych. Istnieje możliwość skorygowania tylko kilku towarów z remanentu. W tym celu wchodzimy w Dokumenty – Korekty stanu magazynu. Raport końcowy może zostać wydrukowany ponownie po wybraniu odpowiedniej pozycji z menu.

Źródło: zarządzanie magazynem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *